Logo
          2018 m. gruodžio 15 d., šeštadienis
Pagrindinis Puslapio žemėlapis Print RSS Neįgaliems LT EN FB
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Naujienos
Tarptautinis bendradarbiavimas
Korupcijos prevencija
Klausiate - atsakome
Asmens duomenų apsauga


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kviečiame į konferenciją „Duomenų apsaugos diena pokyčius pasitinkant“

2018-01-122018 m. sausio 30 d. Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija kartu su Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija rengia nemokamą konferenciją 12-osios Duomenų apsaugos dienos proga.

Renginys skirtas vienai iš pagrindinių šių dienų aktualijų – asmens duomenų apsaugos reformai. Šia reforma siekiama teisinį reguliavimą pritaikyti esamai ir būsimai realybei, aktyviai visuomenės veiklai, susijusiai su asmens duomenų tvarkymu skaitmeninėje, elektroninėje erdvėje. Turbūt daugelis jau esate girdėję, o jeigu dar ne, tai puiki proga išgirsti visas naujienas iš pirmų lūpų, kad nuo 2018 m. gegužės 25 d. asmens duomenų apsaugos laukia nemaži pokyčiai. Visose Europos Sąjungos valstybėse narėse, tarp jų ir Lietuvoje, bus pradėtas taikyti Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas. Konferencijoje laukiame visų, kas domisi asmens duomenų apsauga – tiek kiekvieno eilinio žmogaus, tiek viešojo ir privataus sektoriaus atstovų.

Konferencijos dalyviai

Renginyje įžangos žodį tars Lietuvos Respublikos teisingumo ministrė Milda Vainiutė ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanclerio pavaduotojas Alminas Mačiulis. Renginio vedėjas – profesorius dr. Darius Štitilis. Pranešimus skaitys Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos, Teisingumo ministerijos, Lietuvos duomenų apsaugos pareigūnų asociacijos, Valstybinės mokesčių inspekcijos, „Infobalt“ atstovai.

Apie Duomenų apsaugos dieną


Siekiant kuo geriau informuoti Europos valstybių narių gyventojus apie asmens duomenų apsaugą, apie šios teisės įgyvendinimą bei atminti Konvencijos dėl asmenų apsaugos ryšium su asmens duomenų automatizuotu tvarkymu pasirašymo datą (1981 m. sausio 28 d.), Europos Taryba pasiūlė būtent Konvencijos pasirašymo dieną – sausio 28-ąją – paskelbti Europos duomenų apsaugos diena.
 
Ši diena pirmą kartą buvo paminėta 2007 m., o 2018 metais duomenų apsaugos diena minima 12-ąjį kartą. Lietuva nuo pat pradžių prisidėjo prie šios iniciatyvos, kuria siekiama kelti Europos piliečių informuotumą apie asmens duomenų ir privatumo apsaugos problemas bei jų teises ir atsakomybes šioje srityje.

Ši diena pradėta minėti Europos Sąjungos valstybių narių iniciatyva ir iš pradžių vadinta Europos duomenų apsaugos diena, tačiau pamažu tai tampa pasauliniu reiškiniu. Ši diena minima ir kitose Europos valstybėse, taip pat ją švenčia tokios valstybės kaip Jungtinės Amerikos Valstijos, Kanada, Indija ir kt., taigi, Europos duomenų apsaugos diena tapo Duomenų apsaugos diena.

Trumpa renginio informacija

Data: 2018 m. sausio 30 d.
Laikas: 9–14 val.
Vieta: „Didžioji salė“, Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmai, Gedimino pr. 11, Vilnius.
Organizatoriai: Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija, partnerė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija
Registracija: renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija iki sausio 22 d. šiuo adresu https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfh3GpgezzQFf3Xk0K9znlbhZbcrS-1b4arNmMiaZ4UjcVEYw/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link
Kilus klausimų susisiekite el. p. registracija@ada.lt
Patekti į Vyriausybės rūmuose vykstančią konferenciją bus galimybė iš anksto užsiregistravus ir vietoje pateikus asmens tapatybės dokumentą

Facebook Twitter Google
Atgal
 
Naujienų paieška
Data nuo 
Data iki   
Žodžiai tekste
 
Ministro darbotvarkė
Ministerijos įvykiai
 
Politinės partijos
Veiklos prioritetai
Teisingumo ministerijos
              biudžeto suvestinė
Teisėkūros iniciatyvos
Teisinio reguliavimo
              stebėsena
Teisinė pagalba (VGTP)
Neliečiamojo kapitalo               valdymas
Nukentėjusių nuo
              nusikaltimų asmenų fondas
Veiklos efektyvumo
              rodikliai
 
 
RSS prenumerataRSS
 
Logo
      
Gedimino pr. 30, LT-01104 Vilnius
Kodas: 188604955
Tel. (8 5) 266 29 81
Faks. (8 5) 262 59 40
El. paštas: rastine@tm.lt
© Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija, 2009
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie Lietuvos Respublikos teisingumo ministeriją kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.